Klikk her for utskriftsvennlig versjon
Heim > Om skulen > Tilsette ved skulen
Om skulen

Tilsette ved Møre Folkehøgskule


Sentralbord: 70 04 19 99
Vakttelefon:  481 18 525




Martin Staxrud

Martin Staxrud
Rektor

990 94 400
martin@more.fhs.no




Ass, rektor Knud Jørgen Holck


Knud Jørgen Holck
Ass. rektor

916 76 223
knud@more.fhs.no




Birte Einan

Birte Einan
Internatleiar

909 53 382
birte@more.fhs.no




Inger Kvam

Inger Kvam
Kontorassistent

70 04 19 99

inger@more.fhs.no
kontor@more.fhs.no




Tiina Jüring

Tiina Jüring
Lærar Animasjon Japan

473 77 187
tiina@more.fhs.no




Jørn Brente

Jørn Brente
Lærar Animasjon Japan

907 80 259
jorn@more.fhs.no




Tor-Erik Moen

Tor-Erik Moen
Lærar Adventura Ekstremsport

958 57 714
tor.erik@more.fhs.no




Eirik Loftesnes

Eirik Loftesnes
Lærar Adventura Sør-Amerika

936 70 575
eirik@more.fhs.no




Christian Howlid

Christian Howlid
Lærar Adventura Body & Mind - Asia

932 29 110
christian@more.fhs.no




Sumin Qiu

Sumin 
Lærar Kina - Midtens rike med Japan

930 30 264
sumin@more.fhs.no




Haibiao Miao

Haibiao Miao
Lærar Kina - Midtens rike med Japan

466 79 962
haibiao@more.fhs.no




Beate Aasen Flø

Beate Aasen Flø
Internatmedarbeidar

488 99 340
beate@more.fhs.no




Ines Reitzig

Ines Reitzig
Internatmedarbeidar

488 95 549
ines@more.fhs.no




Kjetil Follestad

Kjetil Follestad
Driftsassistent
Nattevakt

908 81 538
kjetil@more.fhs.no




Ingeline Bjørdal Ose

Ingeline Bjørdal Ose
Kjøkensjef

489 44 940
488 95 549
ingeline@more.fhs.no




Ellen Ørstavik

Ellen Ørstavik
Kokk

488 95 549
ellen@more.fhs.no




Ragnhild Garberg

Ragnhild Garberg
Kokk

488 95 549
ragnhild@more.fhs.no