Klikk her for utskriftsvennlig versjon
Heim > Om skulen > Tilsette ved skulen
Om skulen

Tilsette ved Møre Folkehøgskule


Sentralbord: 70 04 19 99
Vakttelefon:  481 18 525




Rektor Einar Opsvik ved Møre Folkehøgskule


Einar Opsvik
Rektor

971 76 112
einar@more.fhs.no




Martin Staxrud

Martin Staxrud
Ass. rektor

990 94 400
martin@more.fhs.no




Birte Einan

Birte Einan
Internatleiar

909 53 382
birte@more.fhs.no




Inger Kvam

Inger Kvam
Kontorassistent

70 04 19 99

inger@more.fhs.no
kontor@more.fhs.no




Tiina Jüring

Tiina Jüring
Lærar Animasjon Japan

473 77 187
tiina@more.fhs.no




Tor-Erik Moen - lærar Adventura Ekstremsport

Tor-Erik Moen
Lærar Ekstremsport Sunnmørsalpane

958 57 714
tor.erik@more.fhs.no




Eirik Loftesnes

Eirik Loftesnes
Lærar Ekstremsport & Friluftsliv Peru

936 70 575
eirik@more.fhs.no




Christian Howlid

Christian Howlid
Lærar FIT - Friluftsliv Idrett Trening

932 29 110
christian@more.fhs.no




Sumin Qiu

Sumin 
Lærar Kina - Midtens rike, med Japan

930 30 264
sumin@more.fhs.no




Haibiao Miao

Haibiao Miao
Lærar Kina - Midtens rike, med Japan

466 79 962
haibiao@more.fhs.no




Hilde Maria Nicolaisen

Hilde Maria Nicolaisen
Lærar Friluftsliv Sunnmørsalpene og Bali

412 87 186
hilde@more.fhs.no




Jørn Brente

Jørn Brente
Lærar valfag

907 80 259
jorn@more.fhs.no




Beate Aasen Flø

Beate Aasen Flø
Internatmedarbeidar

488 99 340
beate@more.fhs.no




Bjørnar Otto Hovland - vaktmeister


Bjørnar Hovland
Vaktmeister

996 39 528
bjornar@more.fhs.no




Kjetil Follestad

Kjetil Follestad
Driftsassistent
Nattevakt

908 81 538
kjetil@more.fhs.no




Ingeline Bjørdal Ose

Ingeline Bjørdal Ose
Kjøkensjef

488 95 549
ingeline@more.fhs.no




Ellen Ørstavik

Ellen Ørstavik
Kokk

488 95 549
ellen@more.fhs.no




Ragnhild Garberg

Ragnhild Garberg
Kokk

488 95 549
ragnhild@more.fhs.no